Skip links
بیشتر بدانید

درباره داناسیستم

شرکت دانش بنیان دانا سیستم در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات و بصورت تخصصی در زمینه پیاده سازی سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) فعالیت می کند. تجربه و تخصص بالای کارشناسان و مدیران شرکت ظرفیتی فراهم کرده که پیاده سازی این سیستم ها بطور قابل ملاحظه ای کم هزینه و با سرعت بسیار بالایی انجام شود. نبود سابقه شکست و انعطاف پذیری بالای راهکارهای ما در پروژه های مختلف از ویژگیهای بارز و اطمینان بخش ما می باشد. معمولا دغدغه شرکت هایی که تصمیم به پیاده سازی سیستم های ERP می گیرند، عدم اطمینان از برگشت سرمایه گذاری بر روی این سیستم ها است. ما با مدل پیاده سازی بومی سازی شده خود به همراه مدیریت ریسکی که در طول راه انجام می دهیم این راه را برای مشتریان خود هموار کرده ایم.

حوزه تخصصی شرکت دانا سیستم در صنایع نفت و گاز (بالا دستی و پایین دستی) می باشد. شناخت ما از این صنعت و مخاطرات آن از یک سو و تهیه مدل های منحصر بفرد دانشی در این حوزه این آمادگی را برای ما ایجاد کرده است که این تجربیات را در اختیار شرکت های فعال در این حوزه قرار دهیم. بالغ بر 10 سال است که راهکار ما مورد ارزیابی حسابرسان مستقل و مالیاتی قرار گرفته و بسیاری از قسمت های آن مطابق قوانین کشورمان بومی سازی شده است. با توجه به حجم بزرگ تراکنش مشتریان ما در این حوزه و پایگاه داده بسیار قدرتمند ما، مشتریان ما قادر خواهند بود که تراکنش های میلیونی روزانه خود را در آن پردازش کنند.

شرکت دانا سیستم طی ارزیابی معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری در زمره شرکت های دانش بنیان صنعتی قرار گرفته است. ویژگیهای بومی سازی شده متدولوژی پیاده سازی ما در این ارزیابی لحاظ شده و شما مشتری محترم می توانید برای اطلاع از انواع تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی برای خدمات ما، اینجا کلیک کنید.

استراتژی
دانش
کارشناسان
تکنولوژی

مدیران ارشد داناسیستم کیش

سید یاسر محقق

مدیر عامل و نائب‌رئیس هیات مدیره

محمد مهدی نتاج

معاون اجرایی و عضو هیئت مدیره

وحید مهدور

مدیر توسعه کسب و کار

هادی پویان فرد

مشاور ارشد ماژول مدیریت پروژه

حامی فرخنده

مشاور ارشد ماژول نگهداری و تعمیرات(EAM)

Home
Account
Cart
Search