Skip links

برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)

نرم افزار چابک و ساده مدیریت منابع سازمانی

با توجه به تجربیات متفاوت از پیاده سازی نرم افزارهای تراز اول مدیریت منابع سازمانی در ایران، می توان گفت نرم افزار IFS یکی از بهترین راهکارهایی است که تا کنون تجربه شکست در ایران نداشته است. انعطاف پذیری از ویژگی های برجسته این راهکار بوده که در نتیجه آن زمان پیاده سازی این نرم افزار بطور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و پیاده سازی آن در بسیاری از شرکت ها و صنایع برتر دنیا، قابلیت استفاده از فرایندهای بهینه نرم افزار را به همراه برآورده سازی الزامات کشورمان برای مشتریان فراهم کرده است.

نرم افزار ماژولار IFS این قابلیت را برای شما فراهم می کند که کلیه فرایندهای سازمان خود را در قالب یک نرم افزار و یک پایگاه داده تحت کنترل در آورید و با الگوسازی مناسب داده ها، امکان استفاده از داشبوردهای مدیریتی را بصورت همزمان و بدون اتلاف وقت برای شما فراهم می کند. این همان چابکی ایست که ما در سازمان های ایرانی به آن نیازمندیم. این نرم افزار با بیش از ده سال سابقه استفاده در ایران امتحان خود را پس داده و بسیاری از فرایندهای آن مانند حقوق و دستمزد، مالی، خرید و غیره بومی سازی شده است.

امکان ارتباط این نرم افزار با دیگر نرم افزار ها بصورت همزمان نیز از قابلیت های برجسته این راهکار می باشد. گاهی سازمان ها به هر دلیلی امکان کنار گذاشتن برخی از نرم افزارهای خود را ندارند که ما براحتی این ارتباط را برقرار می کنیم. البته توصیه می گردد که همه فرایندها تحت کنترل یک نرم افزار باشند.
ما حتی بیشتر از آنچه مد نظر شماست در اختیارتان قرار خواهیم داد. ما برای صنایعی مانند تولید صنعتی، تولید فرایندی، مهندسی و ساخت، نفت و گاز، معادن و فلزات، انرژی و تاسیسات مدل هایی را به شما پیشنهاد خواهیم داد که بازگشت سرمایه شما را دچار جهش کنند. استفاده از راهکارهایی مانند مدیریت دارایی های فیزیکی (EAM) و مدیریت پروژه سازمان های بزرگ (EPM)، هوشمندی کسب و کار (BI) و اپلیکیشن های موبایلی، شما را از کنترل های سخت روزانه و هزینه بر دور خواهد کرد.

برای اطلاع از جزییات بیشتر در ارتباط با IFS، اینجا کلیک کنید.
برای اطلاع از استفاده شرکت های ایرانی از نرم افزار IFS، اینجا کلیک کنید.
نگاهی تازه به برنامه ریزی منابع سازمانی

چابکی سازمان شما تخصص ماست. علاوه بر نرم افزار IFS کارشناسان ما بعنوان تحلیل گر کسب و کار شما در کنارتان خواهند بود تا در محیط پر چالش کسب و کار امروز هزینه های خود را مدیریت کنید.

Home
Account
Cart
Search